Hızlı Randevu
Hızlı Randevu

Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Franchise Formu

Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi franchisee adayı olmak için gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 

Kurulduğu ilk günden beri Ruh Sağlığı alanında Dünya markası olma vizyonuyla yola çıkan Sarı Psikoloji şuan yurt içinde ve yurt dışında franchisee şubeleri ile uluslararası bir marka değeri taşımaktadır. 


‘Ben bu işi bilmiyorum! Nasıl yaparım?’ endişesi mi taşıyorsunuz? 

Ruh Sağlığı Uzmanlarının bu endişeyi atlatabilmesi için Franchise verilecek merkezlerin Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi standartlarını benimsemeleri gerekiyor. 

Bunun için Franchise verilecek merkez 1 haftalık eğitim programına tabi tutulacaktır. 


Alanında Uzmanlar hep yanınızda! 

Ruh Sağlığı alanında deneyimli kadrosuyla etik ilkelere ve bilimsel çalışmalara önem veren markamız merkez açılış sürecinden başlayarak size her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. 


Sarı Psikoloji Franchise Avantajları 

Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi 

1. www.uzmanportali.com platformunda 5 ruh sağlığı uzmanı kurumda çalıştığı süre boyunca ücretsiz üyelik hakkı elde edecektir. (Yakında Aktif Olacaktır)

2. www.onlineterapihizmeti.com platformunda 5 ruh sağlığı uzmanı kurumda çalıştığı süre boyunca ücretsiz üyelik hakkı elde edecektir. 

3. Marka logosu maliyeti olmayacaktır. 

4. Medya ajansı tarafından kurumunuza özel web sitesi ücretsiz olarak yapılacaktır. 

5. Oluşturulan web sitesi için ayrıca Google SEO (Google Arama Motoru) İşlemleriGoogle Search ConsoleGoogle Analytics ve Google ADwords Takibi yapılması için ücret alınmayacaktır. 

6. Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezinin açmış olduğu Online Eğitimlerde aldığınız kayıtlar için eğitim liste fiyatı üzerinden %20 kazanç imkanı verilmektedir.

7. İlinizde açılan yüz yüze eğitim programlarında eğitim liste fiyatı üzerinden %40 kazanç imkanı verilmektedir. 

8. Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi bünyesinde açılan mağazada franchise olan kurumlara liste fiyatı üzerinden %50 ‘ye kadar kazanç imkanı verilmektedir.

9. Kurumunuzda çalışan uzmanlar için Kişisel WEB sitelerine medya ajansı tarafından %40 indirim sağlanacaktır.

10. Tüm merkelerimizle ortak yürütülen Online Süpervziyon çalışmalarına uzmanlarınız ücretsiz katılım sağlayacaktır. 

11. Kurum ve hizmetler ile iligili dijital olarak hazrılanmış broşürleri sizlere ulaştırırarak baskı ve tasarım maliyetiniz olmayacaktır. 

12. Broşür, özel taşıma çantaları, ürün etiketleri, kalemler, ajandalar ve hediyelik çikolatalar sürekli olarak size düşük adetlerde stok tutmadan sağlanır böylece ilk yatırım maliyetleriniz düşer. 

13. Google işletme hesapları için herhangi bir ücret talep edilmeden açılıp ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecektir. 

14. SSK, İşkur, KOSGEB, KVVK ile ilgili danışmanlık hizmetleri ücretsiz verilecektir. 

15. Kurumumuzun bünyesinde eğitimi verilen, dijital ortamda uygulanan SASX Dikkat Testi her kuruma aylık 10 adet ücretsiz tanımlanacaktır. 

16. Sosyal medya ve internet reklamları sizin adınıza da yapılır siz enerjinizi sadece işinize verirsiniz. 

  • İnstagram, Facebook, Twitter ve Linkedin gibi sosyal ağların takibi yapılmasına gerek kalmayacaktır. Kurumun kendi sosyal ağları üzerinden paylaşımlar yapılacaktır. 


17. Kurumun kendi sosyal medyasında iliniz ile ilgili paylaşımlar yapılacaktır. Bununla ilgili afiş, poster masrafı ödemeden sizler adına gerçekleştirilecektir.

18. Kurumda bulunan ruh sağlığı uzmanlarının sosyal medya takipleri %40 indirimli medya ajansı tarafından gerçekletirilecektir. 

19. Planlanan staj programları Türkiye ‘de ve yurtdışındaki merkezlerle eş zamanlı olarak yürütülecek, franchise şubenin aldığı kayıtlar için %50 oranında kazanç imkanı verilecektir. 

20. Değerlendirme ve koordinasyon için yılda 1 kez Franchise Yöneticileri ile motivasyon toplantısı yapılacaktır.

21. Türkiye geneli sözleşme yapılan kurumlarla ortak iş birliği yapma imkânı sağlanacaktır.

22. Çıkarılan yayınlarda bölüm yazarı olmak imkânı sağlanacaktır.

23. Kişisel olarak çıkarılan yayınlarda yazar, yayınevi ve tanıtım desteği sağlanacaktır.

24. Kurulum aşamasıyla birlikte kurum yöneticileri, uzman ve personeller İstanbul Merkez ‘de eğitimi verililerek; işinize direkt olarak yetişmiş personelle başlarsınız.

Verilecek Eğitimler 

o Bireysel ve Örgütsel Kariyer Planlaması Eğitimi 

o İş ve Özel Yaşam Dengesini Sağlamak 

o Takım Çalışmalarında Çatışmaları Yönetmek 

o Delegasyon Becerilerini Geliştirmek 

o Kurumsal Bağlılığı Arttıracak Bir Çalışma Ortamı Yaratmak 

  • Nasıl Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Franchise ‘ı olabilirim ?

    Öncelikle Franchise Başvuru Formu’nu eksiksiz ve doğru doldurmalısınız. Başvuru formundaki bilgilerin tam ve doğru olması değerlendirme sürecini kısaltır. Franchise adayı, Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi standartlarına uygun bulunduğu takdirde, diğer şubesi bulunan franchiselarımızın bölge koruma alanı da dikkate alınarak değerlendirme yapılır ve süreç başlatılır. 

  • Danışan Desteği

    Genel merkezimize ya da diğer franchiselarımıza başvuran bölgenizdeki danışanlar otomatik olarak size geçer ve daha ilk günden seans almaya başlarsınız.