Hızlı Randevu
Hızlı Randevu

Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Franchise Formu

Türkiye'nin Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Markası

Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Kuruluşundan itibaren Ruh Sağlığı alanında Dünya'nın önde gelen markalarından biri olma vizyonuyla yola çıkan Sarı Psikoloji, bugün itibarıyla yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğu şubeleriyle uluslararası bir marka değerine ulaşmıştır.

Bu başarı, bize duyulan güven ve alanında uzman ekibimizin özverili çalışmalarının bir sonucudur. İnsanların ruhsal sağlığına olan katkımızı sürdürerek, her geçen gün daha fazla bireye ulaşmayı ve onların hayatlarında olumlu değişiklikler yaratmayı hedefliyoruz.

Sarı Psikoloji olarak, gelecekte de kaliteli hizmet anlayışımızı koruyarak, ruh sağlığına duyarlı bir toplumun oluşumuna katkıda bulunmayı sürdüreceğiz. Bu yolda bize katılmak isteyen herkesi, bu değerli misyonun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Alanında Uzmanlar Her Zaman Yanınızda!

Ruh Sağlığı alanındaki deneyimli kadromuzla, etik ilkelere ve bilimsel çalışmalara verdiğimiz büyük önemle, markamız size merkez açılış sürecinizden itibaren her türlü desteği ve gerekli bilgiyi sağlamaktadır.

Biz, Ruh Sağlığı konusundaki en güncel ve etkili yaklaşımları benimseyen bir ekip olarak, amacımız size yol göstermek ve başarılı bir başlangıç yapmanızı sağlamaktır. Siz yola çıkarken, deneyimli ekibimiz ve köklü geçmişimizle destek sağlayarak işinizi en iyi şekilde başlatmanızı hedefliyoruz.

Sarı Psikoloji olarak, sizinle birlikte büyümeyi ve insanların ruh sağlığına katkıda bulunmayı dört gözle bekliyoruz. Siz de bu değerli yolculukta bize katılarak, alanında uzman bir kadronun gücünden faydalanabilirsiniz.

Sarı Psikoloji Avantajları

1. Kurumumuzun ortak olduğu

www.uzmanportali.com / www.onlineterapihizmeti.com platformlarında kadronuzda yer alan ruh sağlığı uzmanlarına üyelik hakkı verilecektir.

2. Medya ajansımız tarafından şubeye özel Web Sitesi ve Google İşletme Hesabı ücretsiz olarak açılacaktır. 

3. Oluşturulan web sitesi için ayrıca Google SEO (Google Arama Motoru) İşlemleriGoogle Search ConsoleGoogle Analytics ve Google ADwords Takibi yapılması için ücret alınmayacaktır. 

4. Google işletme hesapları için herhangi bir ücret talep edilmeden açılıp ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecektir.

5. İnstagram, Facebook, Twitter ve Linkedin gibi sosyal ağlarda ve internette yapılan reklamlar, reklamların takibi sizin adınıza yapılır siz enerjinizi sadece işinize verirsiniz.

6. Kurum ve hizmetler ile iligili dijital olarak hazrılanmış broşürleri sizlere ulaştırırarak baskı ve tasarım maliyetiniz olmayacaktır. 

7. Broşür, özel taşıma çantaları, ürün etiketleri, kalemler, ajandalar ve hediyelik çikolatalar sürekli olarak size düşük adetlerde stok tutmadan sağlanır böylece ilk yatırım maliyetleriniz düşer. 

8. Kurumunuzda çalışan uzmanların için kişisel internet siteleri, sosyal medya takipleri ajansımız tarafından %40 indirimli yapılacaktır.

9. Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezinin açmış olduğu Yüz yüze / Online Eğitimler için ek kazanç imkanı verilmektedir.

10. Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi bünyesinde satılan ürünler için ek kazanç imkanı verilmektedir.

11. Tüm merkelerimizle ortak yürütülen Online Süpervziyon çalışmalarına şubede çalışan uzmanlarınız ücretsiz katılım sağlayacaktır. 

12. SSK, İşkur, KOSGEB, KVVK ile ilgili danışmanlık hizmetleri ücretsiz verilecektir. 

13. Kurumumuzun bünyesinde eğitimi verilen, dijital ortamda uygulanan SASX Dikkat Testi her şubeye aylık 10 adet ücretsiz tanımlanacaktır. 

14. Planlanan staj programları Türkiye ‘de ve yurtdışındaki merkezlerle eş zamanlı olarak yürütülüp, şubenin aldığı kayıtlar şube için ek kazanç imkanı sağlayacaktır.

15. Değerlendirme ve koordinasyon için yılda en az 1 kez Şube Yöneticileri ile motivasyon toplantısı yapılacaktır.

16. Ülke genelinde anlaşma sağlanmış kuruluşlarla iş birliği yapma fırsatı sunulacaktır.

17. Sarı Psikoloji tarafından çıkarılan ya da kişisel olarak çıkarılan yayınlarda yazar, yayınevi ve tanıtım desteği sağlanacaktır.

18. Boylam Psikiyatri Hastanesi ile tüm şubelerimiz tam entegrasyon çalışmaktadır. Bu entegrasyon sayesinde farklı lokasyonlardaki şubelerimiz arasında sürekli iletişim ve işbirliği mümkün olmaktadır. Bu yaklaşım, danışanlarımıza daha kapsamlı ve tutarlı bir hizmet sunmamıza olanak tanırken, uzmanlık paylaşımı ve deneyim aktarımını da kolaylaştırmaktadır.

19. Bütün şubelerimizde Uzaktan Sağlık Sistemi entegre edilmiş durumdadır. Bu entegrasyon sayesinde çevrimiçi psikiyatri desteği almak mümkündür ve SGK ile anlaşmalı olarak reçeteli ilaçlar düzenlenmektedir.

20. Her bir şubemiz ve yeni açılacak şubelerimiz yetkili SAS uygulayıcıları olarak tanımlanacaktır.

21. Merkezimiz operasyonel destek ve ihtiyaç olan eğitimleri yıl içerisinde şube yöneticilerine verir.

 1. o Bireysel ve Örgütsel Kariyer Planlaması Eğitimi
 2. o İş ve Özel Yaşam Dengesini Sağlamak
 3. o Takım Çalışmalarında Çatışmaları Yönetmek
 4. o Delegasyon Becerilerini Geliştirmek
 5. o Kurumsal Bağlılığı Arttıracak Bir Çalışma Ortamı Yaratmak
 
 • Nasıl Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi franchise şubesi olabilirim ?

  Franchise başvurusu yapmadan önce lütfen Franchise Başvuru Formu'nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olun. Bu şekilde sunulan bilgilerin tam ve doğru olması, başvurunuzun değerlendirme sürecini kısaltacaktır. Franchise adaylarımız, Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi standartlarına uygun bulunduğu takdirde, mevcut şubelerimizin bölge koruma alanlarını da göz önünde bulundurarak kapsamlı bir değerlendirme sürecine alınır ve bu noktada ilerleme sağlanır.

 • Danışan desteği

  Genel merkezimize ya da diğer şubelerimize başvuran bölgenizdeki danışanlar, otomatik olarak size yönlendirilir ve ilk günden itibaren seans almaya başlarsınız. Bu entegre yaklaşım sayesinde danışanların ihtiyaçlarına hızla cevap verirken, iş hacminizi artırabilir ve daha etkin bir hizmet sunabilirsiniz.

 • Herkes franchise alabilir mi?

  Hayır. Ekonomik durumunuz uygun olsa bile, şirketimizin belirlediği standartlara uymuyorsanız, şube verme konusunda esneklik sağlayamıyoruz. Şirket olarak, standartlarımızı koruma hedefiyle, şirketimiz sizlere karar imkanı sağlamamaktadır.