Hızlı Randevu
Hızlı Randevu

Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Hakkımızda

Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi 2019 yılında ruh sağlığı alanında çalışan uzmanlara ve bu alanda psikoterapi desteği almak isteyen bireylere yönelik kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası çalışmaları ile psikoloji alanına katkı sağlamaktadır. Dünyanın bir çok ülkesinden ve Türkiyenin bir çok şehrinden katılan ruh sağlığı alanınında çalışan uzmanları eğitimlerle destekleyen aynı zamanda da tüm yetişkin, çift, aileler ve çocuklarına terapi desteği ile hizmet veren bir kurumdur. Şu anda Yurtiçinde İstanbul (Merkez), EskişehirKayseri; Yurtdışında ise Azerbaycan-Bakü ve Kıbrıs-Girne da olmak üzere 5 Farklı Franchise Şubesi ile bir Online Terapi Hizmeti Web Platformu olan ulusal ve uluslar arası bir markadır. Sunduğu hizmetler açısından ruh sağlığı alanında tek olma özelliği taşımaktadır.

Kurumumuz bünyesinde Akademik Kadrodan Profesör, Doçent, Doktor Öğretim Üyeleri ve Sahadan Uzman Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışman kadrosu ile gerçekleştirdiği ARGE çalışmalarıyla toplumsal araştırmalar yaparak, bu araştırma bulgularına göre  sosyal sorumluluk projeleri yürüten profesyonel bir kuruluştur. Ruh sağlığı alanında danışanlarına faydalı olabilmek amacıyla kendini geliştirme gayretinde olan uzmanların gelişimine katkı sunabilmek ve aynı zamanda hayatlarında bir çözüm arayışı olan tüm yetişkinler, çiftler, aileler ve çocuklarına faydalı olabilmek misyonu ile Türkiye ve Dünyada ruh sağlığı alanında çalışan bütün uzmanlara ulaşabilmiş ve psikoloji eğitimindeki standartları uzmanlar adına en iyi hale getiren, akreditasyon, eğitim sürekliliği ve eğitim kalitesi gibi konularda alanı temsil eden bir çalışma grubu olma hedefini kendisini vizyon edinmiştir.

Sarı Psikoloji değişen dünya düzeninde toplumun ve toplumu oluşturan bireylerin uğradığı değişimi doğru yönetebilmek; bireyin dünyasındaki değişimleri bilimsel gelişmeler ve psikodinamik kuramlar doğrultusunda inceleyerek anlamlandırmak ve bu değişim sürecinin sürdürülebilir  uyum davranışlarıyla bireyde sağlıklı kişilik göstergeleri oluşmasına katkı sunmaya devam edecektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Teorinin Ötesine Geçen Bir Deneyime Hazır mısınız?
Kurulduğu ilk günden bu yana ruh sağlığı alanında dünyada lider bir kurum olma vizyonu ile yola çıkan Sarı Psikoloji® Yurt içinde ve Yurt dışında Franchise Şubeleri ile uluslararası bir marka değerine sahiptir. 


Sosyal Sorumluluk

Kurum kültürümüz ve iklimimiz gereği psikoloji alanına katkı sağlayan tüm çalışmaların topluma kazandırılmasını destekliyoruz. İnsanlık için mutlu ve yaşanılabilir bir hayat yolunda çalışıyoruz ve uzmanlarımız da bu bilinci özümseyerek çalışmaktadır.

Multidisipliner Yaklaşım

Multidisipliner (çok branşlı) yaklaşım bazı bireylerin profesyonel yaşamda kaliteyi artırmada önemli rol oynamaktadır. Multidisipliner yaklaşım sayesinde bireylerin gelişim ve dönüşüm döngülerine yönelik etkin bir destek sağlamış oluyoruz.

Profesyonel Takım

Kendini sürekli güncelleyen, yenilikçi olan, gelişmeleri takip eden, kendi kapasitesini sürekli artıran, farklı yöntem ve uygulama mekanizması üreten profesyonel takımdan oluşmaktadır.

Özel Destek

Yardımımıza ihtiyacınız olduğunda her zaman sizi destekliyoruz, bu nedenle istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Neden Bizi Seçmelisiniz?
Profesyonel Ekibimiz

Uzmanlarla Tanışın

Görkem Güler
Görkem Güler
Psikolojik Danışman / Klinik Psikoloji M.Sc.

Betül CERİT
Betül CERİT
Psikolog / EMDR Terapisti

Mehmet TUZ
Mehmet TUZ
Cinsel Terapist

İpek Timur
İpek Timur
Psikolog / EMDR Terapisti

Havva Özkan
Havva Özkan
Klinik Psikolog / Çift Terapisti

Kenan Demirkapı
Kenan Demirkapı
Psikolojik Danışman / Klinik Psikoloji M.Sc.

Rumeysa Karagöz
Rumeysa Karagöz
Dil ve Konuşma Terapisti

Meryem KALABEY
Meryem KALABEY
Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı

Hande Şahin
Hande Şahin
Psikolog / Oyun Terapisti / Kum Terapisti

Ceren Tuz
Ceren Tuz
Psikolog / Oyun Terapisti

Zeliha Koçak
Zeliha Koçak
Psikolojik Danışman / Pedagog

Gülşah Dalkılıç
Gülşah Dalkılıç
Yönetici Asistanı

Arş. Gör. Ahmet METİN
Arş. Gör. Ahmet METİN
Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık A.B.D.