Hızlı Randevu

Randevu almak için lütfen formu doldurun.

  • Hacı Saki Mahallesi, Çimen Sk A PLUS PLAZA, D:7/58, 38000 Kocasinan/Kayseri
  • 0544 798 20 18

Hakkımızda

Sarı Psikoloji 3 ruh sağlığı uzmanın bir araya gelerek  oluşturduğu bir psikoterapi ve eğitim platformudur. 2018 yılında oluşan bu platform tüm çalışmalarını sağlıklı temeller üzerine kurarak 2019 yılında kurumsal yapıya dönüşmüştür.

Sarı Psikoloji değişen dünya düzeninde toplumun ve toplumu oluşturan bireylerin uğradığı değişimi doğru yönetebilmek; bireyin dünyasındaki değişimleri bilimsel gelişmeler ve psikodinamik kuramlar doğrultusunda inceleyerek anlamlandırmak ve bu değişim sürecinin sürdürülebilir  uyum davranışlarıyla bireyde sağlıklı kişilik göstergeleri oluşmasına katkı sunacaktır.

Sarı Psikoloji ruh sağlığı alanında Kayseri 'de en iyi ve en modern psikoloji merkezi olarak öncü bir kuruluş olma misyonuyla bünyesinde bulunan Klinik Psikolog, Psikolog, Psikolojik Danışman ve Pedagoglar ile Kayseri ve çevre illerin psikolojik destek merkezi olmuştur.

Sarı Psikoloji bünyesinde bulunan Uzman Psikolog, Klinik Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar ile gerçekleştirdiği ARGE çalışmalarıyla toplumsal araştırmalar yaparak, bu araştırma bulgularına göre  sosyal sorumluluk projeleri yürüten profesyonel bir kuruluştur.

Sarı Psikoloji enerjisi ve sıcaklığıyla insanlığa ışık tutarak yol gösteren, mesleki gelişim ve beceri çalışmalarıyla rehberlik eden ruh sağlığı merkezidir.

Neden Bizi Seçmelisin

Değişen dünya düzeninde toplumun ve toplumu oluşturan bireylerin uğradığı değişimi doğru yönetebilmek; bireyin dünyasındaki değişimleri bilimsel gelişmeler ve psikodinamik kuramlar doğrultusunda inceleyerek anlamlandırmak ve bu değişim sürecinin sürdürülebilir uyum davranışlarıyla bireyde sağlıklı kişilik göstergeleri oluşmasına katkı sunacak online psikolog yada Kayseri yüzyüze psikolog desteğiyle.


Sosyal Sorumluluk

Toplumdan aldığımızı topluma geri vermekten gurur duyuyoruz. Bu bizim kurum kültürümüzün bir parçası. Herkes için mutlu ve yaşanabilir bir hayat yolunda çalışıyoruz ve uzmanlarımız da bu bilinci özümseyerek çalışmaktadır.

Multidisipliner Yaklaşım

Multidisipliner (çok branşlı) yaklaşım bazı bireylerin profesyonel yaşamda kaliteyi artırmada önemli rol oynamaktadır. Multidisipliner yaklaşım sayesinde bireylerin gelişim ve dönüşüm döngülerine yönelik etkin bir destek sağlamış oluyoruz.

Profesyonel Takım

Kendini sürekli güncelleyen, yenilikçi olan, gelişmeleri takip eden, kendi kapasitesini sürekli artıran, farklı yöntem ve uygulama mekanizması üreten profesyonel takımdan oluşmaktadır.

Özel Destek

Yardımımıza ihtiyacınız olduğunda her zaman sizi destekliyoruz, bu nedenle istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Neden Bizi Seçmelisin
0 +

Başarılı Projeler

0

Danışman

0 %

Mutlu Bireyler

0

Onur Ödülü

Profesyonel Ekibimiz

Uzmanlarla Tanışın

Görkem Güler
Görkem Güler
Psikolojik Danışman / Klinik Psikoloji M.Sc.

Betül CERİT
Betül CERİT
Psikolog / EMDR Terapisti

Mehmet TUZ
Mehmet TUZ
Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı

Meryem KALABEY
Meryem KALABEY
Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı

Havva Özkan
Havva Özkan
Klinik Psikolog / Çift Terapisti

Hande Şahin
Hande Şahin
Psikolog

Erkam Durmaz
Erkam Durmaz
Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı

Arş. Gör. Ahmet METİN
Arş. Gör. Ahmet METİN
Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık A.B.D.

Sevinç İsmayilova
Sevinç İsmayilova
Uzman Klinik Psikolog / Azerbaycan Temsilcisi