Hızlı Randevu
Hızlı Randevu

Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Kahramanmaraş Psikolog

Kahramanmaraş Psikolog

Kahramanmaraş Psikolog

2019 yılında kurulan Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi 8. merkezini Kahramanmaraş ilinde faaliyete geçiriyor. Kahramanmaraş Psikolog, Pedagog ekibimiz ile ruh sağlığı alanında profesyonel çalışmalarını bilimsel, güncel psikoterapi yöntemleri ile danışanlarına hizmet vermektedir. Kahramanmaraş'ta en iyi Uzman Psikolog / Klinik Psikolog / Pedagog kadromuzdan randevu alarak uzmanlarımızla kendinizi keşfedip yaşam kalitenizi yükseltin.

Neden Sarı Psikoloji Kahramanmaraş'tan Hizmet Almalıyım ?

  • Danışanlarına bilimsel ve kanıta dayalı uygulamalarla yardımcı olmaktadır.
  • Tüm uzmanlarımız lisans eğitiminlerinin üstüne en az bir psikoterapi eğitimi almıştır.
  • Sarı Psikoloji ruh sağlığı alanında farklı illerde merkezleri bulunan kurumsal bir yapıya sahiptir.
  • Psikoterapistlerimiz etik ilke ve kuralları her zaman göz önünde bulunduran anlayışı benimsemektedir.
  • Psikolojik danışmanlık ilişkisinde danışanın gizliliği korunur. Danışmanlık sürecinde paylaşılan bilgilerin tümü uzman tarafından saklı tutulur ve danışanın izni olmaksızın kimseyle paylaşılmaz.


Kahramanmaraş Psikolog Hizmetleri

Aile Terapisi : Aile içinde iletişimi güçlendirmek, etkili bir değişim ve gelişim sağlamak adına, aileler içindeki bireyler ve çiftler arasındaki yakın ilişkinin iyileştirilmeye çalışıldığı, psikoterapinin bir dalıdır.

Bireysel Terapi : Psikolog randevusu alan danışanın psikoterapistiyle birebir olarak seanslarını gerçekleştirdiği özel bir zaman dilimidir. Amaç bireyin, kendisini somatik(bedensel) reaksiyonlar, davranışlar, inanışlar, ilişki problemleri veya duygular olarak gösteren ruhsal sancılarını hafifletmek amacıyla verilen birebir hizmettir.

Bireysel Terapiye İhtiyaç Duyulan Problemler
Öfke ve Öfke Kontrol Problemleri, Panik Atak, Depresyon (Mutsuzluk), Bipolar Bozukluk, Duygu Durum Bozukluğu, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Kaygı - (Sosyal Kaygı, Sosyal Anksiyete Bozukluğu), Paranoya, Manik Depresif, Obsesif Kompulsif Bozukluk (Temizlik Takıntısı, Cinsel ve Dini Obsesyonlar), Borderline Kişilik Bozukluğu, Melankoli

EMDR Terapisi : "Eye Movement Desensitization and Reprocessing" kelimelerinin baş harfi ile isimlendirilen bir terapi yöntemidir ve Türkçeye "Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden işleme" olarak çevrilmiştir. EMDR Terapisi ile travmalardan, acı veren yaşam olaylarından hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Şema Terapi : Şemalarımız hayata karşı tutumumuzu belirler olaylara ve kişilere bakış açımız şemamıza göre şekillenir. Şema terapi, mevcut şemalarımızı gözden geçirmeyi ve şemalarımızı mevcut çağa uyarlamayı amaçlar. Bazen şemalarımızı fark etmek bize iyi gelir. Bu sayede yaşanan zorluklarla yüzleşmek için daha rekabetçi ve daha güçlü bir insan haline gelebiliriz.

Ücretsiz Dikkat Testi Başvurusu için Tıklayınız.

Profesyonel Ekibimiz

Uzmanlarla Tanışın

Nisa Ayhan
Klinik Psikolog
Miraç Uçar
Klinik Psikolog
Zeliha Durmaz
Psikolojik Danışman
Sevil Uğurlu
Psikolog / Aile Danışmanı
Okan Adanalı
Dil ve Konuşma Terapisti
Maşite Çiçek
Dil ve Konuşma Terapisti

Adres

Haydarbey Mahallesi Hanefi Mahçiçek Bulvarı Açıkgöz Plaza Kat:3 No:12 Onikişubat / Kahramanmaraş