Hızlı Randevu
Hızlı Randevu

Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Nevşehir Psikolog

Nevşehir Psikolog

Nevşehir Psikolog

2019 yılında kurulan Sarı Psikoloji 7. merkezini Nevşehir 'de açıyor.  Nevşehir Psikolog,Pedagog ekibimiz ile ruh sağlığı alanında profelyonel çalışmalarını güncel psikoterapi yöntemleri ile modern, bilimsel ve etik anlayışı benimseyerek danışanlarına hizmet vermektedir. Nevşehir 'de en çok tavsiye edilen Uzman Psikolog / Klinik Psikolog / Pedagog kadromuzu inceleyerek mutlu yaşamın kapılarını aralayın.

Neden Sarı Psikoloji Nevşehir’den Hizmet Almalıyım?

● Sarı Psikoloji - Nevşehir Psikolog kadrosuyla danışanlarına modern, bilimsel ve kanıta dayalı psikoterapi hizmeti sunar.

● Sarı Psikoloji - Nevşehir Psikolog kadrosuyla danışanların ve ailelerin gizliliği ilkesine özel olarak hassasiyet gösterilir. Danışmanlık sürecinde paylaşılan bilgilerin tümü uzman tarafından saklı tutulur. Danışanın izni olmaksızın kimseyle paylaşılmaz.

● Sarı Psikoloji farklı illerde ve ülkelerde merkezleri bulunan kurumsal bir yapıya sahip psikoterapi ve eğitim merkezidir.

● Sarı Psikoloji multidisipliner yaklaşımı benimsemiş olup bütüncül bir çalışma şekliyle danışanlarına destek olmaktadır.

● Sarı Psikoloji bünyesindeki psikoterapistlerimiz, mesleğin getirdiği etik ilke ve kuralları her zaman göz önünde bulunduran bir anlayışı benimsemektedir.

● Sarı Psikoloji’de tüm uzmanlarımız lisans eğitimlerinin üstüne en az bir psikoterapi eğitimi almışlardır.

Profesyonel Ekibimiz

Uzmanlarla Tanışın

Görkem Güler
Psikolojik Danışman / Klinik Psikoloji MSc
Tuğra Çiğci
Uzman Psikolojik Danışman
Kübra Çelik
Psikolog
Betül Cerit
Klinik Psikolog / EMDR Terapisti
Ahmet Yiğit
Psikolog / Yetişkin Terapisti
Beyza Özgül
Çocuk Gelişim Uzmanı
Rumeysa Karagoz
Dil ve Konuşma Terapisti

Adres

Esentepe Mah. Milli İrade Cad. Bölükbaşı İş Merkezi No:68/1 Merkez/Nevşehir