Hızlı Randevu
Hızlı Randevu

Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Uşak Psikolog

Uşak Psikolog

Uşak Psikolog

Sarı Psikoloji Uşak Psikolog kadromuz ile ruh sağlığı alanında profesyonel destek hizmetlerini güncel, modern, bilimsel ve etik psikoterapi yaklaşımlarını kullanarak danışanlarına psikolojik destek hizmeti vermekteyiz. Uşak 'ta en çok tavsiye edilen Uzman Psikolog / Klinik Psikolog / Pedagog kadromuzu inceleyerek ihtiyacınız olan psikolojik hizmeti seçip, kararınızı güvenle verin.

Sarı Psikoloji - Uşak Psikolog Hizmetleri

Aile ve Çift Terapisi : Psikoterapi ve aile sistemleri konusunda uluslararası akrediteli eğitim almış Aile Terapisti, Aile Danışmanı, Çift Terapisti, Evlilik ve İlişki Terapisti uzmanlarımız danışanların sorunlarını, semptomlarını ve etkileşim kalıplarını bilimsel olarak inceler.

EMDR Terapisi : Günümüzden hızlı ve en popüler Psikoterapi yaklaşımlarından olan EMDR açılımı ''Göz Hareketleriyle Sistematik Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme'' dir. 

Yetişkin Terapisi : Depresyon, Panik Atak, Sosyal Fobi, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Boorderline Kişilik Bozukluğu, Bipolar Kişilik Bozukluğu, Şizofreni, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Kayıp ve Yas (Matem), Alkol ve Madde Bağımlılığı alanlarında bireysel psikoterapi süreçleri olarak adlandırılır.

Cinsel Terapi : Vajinismus, Erken Boşalma, Orgazm Olamama, Sertleşme Bozukluğu, Cinsel İstek Bozukluğu, Cinsel Uyarılma Bozukluğu alanlarında hizmet vermektedir.

Bilişsel Davranışçı Terapi : Çağımızda en sık kullanılan psikoterapi türlerinden olup,  kısa süreli ve sorun odaklı bir yöntemdir. Uluslarası sertifikası olan terapistlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Şema Terapi : Zor değiştirilen, çocukluk ve ergenlik döneminde belli kökenleri bulunan ruhsal bozuklukların, farkına varılması, açıklanması ve tedavisine ilişkin kuramsal ve uygulamaya yönelik bir yaklaşım olarak tanımlanmaktadır.

Çocuk ve Ergen Terapisi
Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Kum Terapisi, Filial Terapi, Threplay Oyun Terapisi, Zeka (IQ) Testleri, Dikkat Testleri, Gelişim Testleri, Dikkat ve Algı Geliştirme çalışmalarıyla çocuk ve ergen danışanlara uluslararası programlar ile çalışılmaktadır.

Ücretsiz Dikkat Testi Başvurusu için Tıklayınız.

Profesyonel Ekibimiz

Uzmanlarla Tanışın

Begüm Selvi
Uzman Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı
Damla Korkut Sinanoğlu
Psikolojik Danışman
Gamze Uygar Karataş
Psikolojik Danışman

Adres

Kurtuluş Mahallesi, Hakkı Yağcı Cd. No:21 Kat:3 Daire:6, 64200 Merkez/Uşak