Hızlı Randevu
Hızlı Randevu

Psikolog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Sarı Psikoloji'ye Hoş Geldiniz!

Türkiye'nin En Büyük Psikolojik Danışmanlık Merkezi

2019 yılında kurulan şirketimiz Türkiye'de, Kıbrıs'ta ve Azerbaycan'da +7 şubesi ile ruh sağlığı uzmanlarına yönelik psikoloji eğitimleri, bireylere yönelik psikolojik destek hizmetleri ve ebeveyn eğitimleri ile destek olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Merkezi  Kayseri'de yer alan,  ruh sağlığı alanında en iyi uzman psikologlardan oluşan kadrosu ile Sarı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi şubeleriyle tüm insanların hayatlarına dokunarak mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesini hedeflemektedir. Kayseri Psikolog kadrosu 20+ deneyimli, uluslarası eğitimler almış, sertifikalı psikologlardan oluşmaktadır.

Türkiye genelinde varlıkları ile gurur duyduğumuz +100'den fazla psikolog kadromuzla her yıl 100.000'den fazla bireye hizmet veriyoruz. Kurumsal ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm yanınızdayız!

Sarı Psikoloji'ye Hoş Geldiniz!
Profesyonel Ekibimiz

Uzmanlarla Tanışın

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Teorinin Ötesine Geçen Bir Deneyime Hazır mısınız?
Kurulduğu ilk günden bu yana ruh sağlığı alanında lider bir kurum olma vizyonu ile yola çıkan Sarı Psikoloji Yurt içinde ve Yurt dışında Franchise Şubeleri ile uluslararası bir marka değerine sahiptir. İlk yolculuğuna bilimin öğretilerinden destek alarak Kayseri Psikolog kadrosuyla başlayan Sarı Psikoloji modern ve güncel terapi yaklaşımları ile danışanlarına kaliteli bir ruh sağlığı hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Uzmanlarımız danışanlarına bilimsel ve kanıta dayalı uygulamalarla lisans eğitiminlerinin üstüne en az bir terapi eğitimi alarak psikoterapi desteği saplamaktadır. Kayseri Psikolog Merkezi 20+ uzmanın yer aldığı büyük bir şubeden oluşan kurumsal bir yapıya sahiptir. Psikoterapistlerimiz etik ilke ve kurallara sıkı sıkıya bağlı danışan gizliliğini her zaman ön planda tutarak seanlarını yürütmektedir. Danışmanlık sürecinde paylaşılan bilgilerin tümü uzman tarafından saklı tutulur ve danışanın izni olmaksızın kimseyle paylaşılmaz.


Sosyal Sorumluluk

Kurum kültürümüz ve iklimimiz gereği psikoloji alanına katkı sağlayan tüm çalışmaların topluma kazandırılmasını destekliyoruz. İnsanlık için mutlu ve yaşanılabilir bir hayat yolunda çalışıyoruz ve uzmanlarımız da bu bilinci özümseyerek çalışmaktadır.

Multidisipliner Yaklaşım

Multidisipliner (çok branşlı) yaklaşım bazı bireylerin profesyonel yaşamda kaliteyi artırmada önemli rol oynamaktadır. Multidisipliner yaklaşım sayesinde bireylerin gelişim ve dönüşüm döngülerine yönelik etkin bir destek sağlamış oluyoruz.

Profesyonel Takım

Kendini sürekli güncelleyen, yenilikçi olan, gelişmeleri takip eden, kendi kapasitesini sürekli artıran, farklı yöntem ve uygulama mekanizması üreten profesyonel takımdan oluşmaktadır.

Özel Destek

Yardımımıza ihtiyacınız olduğunda her zaman sizi destekliyoruz, bu nedenle istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Hemen Bize Ulaşın